Dystrybucja

Gaz Industrie

Firma Gaz Industrie została założona w 1978 roku we Francji. Dołączenie do Nortek w 2014 roku, które wzmocniło naszą determinację do innowacji. Dlatego też nasze zespoły korzystają wyłącznie z najnowocześniejszych urządzeń i oprogramowania. Szeroka gama produktów: promienniki gazowe rurowe, ceramiczne oraz promienniki elektryczne. Nasze rozwiązania HVAC dla dużych budynków łączą w sobie komfort, wydajność i zrównoważony rozwój. Zarówno we Francji, jak i na całym świecie, Gaz Industrie pozostaje do Państwa dyspozycji, służąc radą, począwszy od projektu po konserwację Państwa urządzeń. Gaz Industrie jest w pełni zaangażowany w podejście oparte na jakości, co potwierdza nasz certyfikat ISO 9001. Aktywnie uczestniczymy w grupach międzynarodowych w zakresie rozwoju i monitorowania norm dotyczących zdecentralizowanego ogrzewania gazowego, w tym m.in. rur promieniujących i gazowych nagrzewnic powietrza.

Reznor

ReznorDzięki ponad 132-letniemu doświadczeniu, Reznor projektuje i produkuje wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska, energooszczędne i ekonomiczne systemy ogrzewania, wentylacji i chłodzenia. Wszystkie produkty posiadają certyfikat ISO 9001, są przetestowane i zatwierdzone zgodnie z obowiązującymi standardami na poszczególnych rynkach na całym świecie, z pełną aprobatą CE na wszystkie produkty sprzedawane w Europie. Rozwiązania firmy Nortek Global HVAC w praktyce Wybór odpowiedniego systemu ogrzewania i klimatyzacji zależy od charakteru i potrzeb konkretnego budynku. Energooszczędne systemy HVAC firmy Nortek Global HVAC (marki Reznor) są instalowane w różnych sektorach rynku, przynosząc korzyści płynące z oszczędności energii tysiącom firm na całym świecie.

Tansun

Tansun to wiodący w Wielkiej Brytanii producent promienników elektrycznych. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w branży grzewczej, nasza szeroka gama promienników podczerwieni jest produkowana z najwyższą jakością, zapewniając optymalną wydajność cieplną przez cały rok. Każda seria promienników podczerwieni ma unikalne cechy, specyficzne dla potrzeb grzewczych, do których są skierowane.

Całkowicie odporne na warunki atmosferyczne promienniki mają stopień ochrony IP 55, stworzone specjalnie do zewnętrznego ogrzewania komercyjnego. Promienniki podczerwieni premium ze złotymi odbłyśnikami redukującymi światło. Przenośne promienniki z elementami zabezpieczającymi przed przechyleniem do awaryjnego ogrzewania. Obecnie oferujemy największą na świecie gamę domowych, komercyjnych i przemysłowych promienników podczerwieni!

Tecnoclima

Producent wyspecjalizowany w zakresie urządzeń nadmuchowych do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji przez ponad 47 lat wdrożył produkcję ponad 400 różnych typów urządzeń w technologii bezpośredniej wymiany ciepła „DRY SYSTEM Tecnoclima”, tzn. bez mediów pośredniczących. Firma została założona przez Alfonso Vescoviego, eksperta i konstruktora urządzeń w dziedzinie ogrzewania nadmuchowego. Produkcja odbywa się wyłącznie we Włoszech w pierwotnej lokalizacji nieopodal Trento. Obecnie powierzchnia zakładu wynosi 50 000 m2. Tecnoclima od lat produkuje i eksportuje swoje urządzenia do ponad 40 krajów świata, jest godnym zaufania dostawcą urządzeń nadmuchowych dla OEM – partnerów pod ich własnymi markami.

Urządzenia Tecnoclima znajdują idealne zastosowanie w halach przemysłowych, magazynowych, widowiskowych i sportowych, obiektach handlowych, warsztatach, namiotach, obiektach użyteczności publicznej, kościołach, a w rolnictwie w budynkach inwentarskich, szklarniach i tunelach foliowych. Tecnoclima projektuje i wykonuje również urządzenia specjalne „skrojone na miarę” do cieplnych procesów technologicznych, jak: suszenie, polimeryzacja, obróbka plastyczna, wygrzewanie, rozmrażanie, etc.

Wśród najnowszych typów urządzeń zgodnych z dyrektywą ErP znajdują się: gazowe nagrzewnice powietrza z palnikiem premix kondensacyjne i bez kondensacji, nagrzewnice wolnostojące na gaz lub olej, kondensacyjne moduły gazowe do central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, kondensacyjne aparaty grzewczo-wentylacyjne, rooftopy z kondensacyjnymi modułami gazowymi. Staranny dobór materiałów, surowe kryteria oceny funkcjonowania, liczne procedury certyfikacji prowadzone przez uznane międzynarodowe urzędy kontroli, stanowią niepodważalną gwarancję wysokiej jakości i przede wszystkim bezpieczeństwa produktów.

TraceTek

TraceTekTraceTek jest liniowym systemem detekcji wycieków wody, kwasów, zasad, benzyn, olejów i innych cieczy nieprzewodzących w obiektach budowlanych i przemysłowych. System TraceTek jest w stanie wykryć praktycznie każdą ciecz przewodzącą i większość cieczy nieprzewodzących prądu. W budownictwie komercyjnym oraz użyteczności publicznej jest głównie stosowany do detekcji wody. W zakładach przemysłowych zainteresowaniem cieszą się przewody i czujniki do detekcji paliw i chemikaliów. Wszystkie przewody sensorowe TraceTek składają się z obwodów czterożyłowych.